Rezultāti

Talsu Starptautiskais bērnu un jauniešu akadēmiskās dziedāšanas un vokālo ansambļu konkurss

VĒRTĒŠANAS PROTOKOLS
II kārta A grupa

2019. gada 3. maijs, Talsu Mūzikas skola

Žūrijas komisijas priekšsēdētāja: Antra Jankava
Žūrijas komisijas locekle: Rita Novikaite
Žūrijas komisijas leceklis: Rihards Millers

Nr.p.k. Kategorija Dalībnieks Iestāde Pedagogs KCM Jankava Novikaite Millers Kopā Vidējais punktu skaits kopā Rezultāti
1 Solo Renārs Petrovskis PIKC NMV Rīgas Doma kora skola Anita Šalha 23,5 23 20 66,5 22,16667 Veicināšanas balva
2 Solo Jānis Pīgožnis PIKC NMV Rīgas Doma kora skola Ilona Poikāne 21 22 22 65 21,66667
3 Solo Olivers Veldre PIKC NMV Rīgas Doma kora skola Kristīne Circene 24 25 24 73 24,33333 1.vieta
4 Solo Gustavs Eglīts PIKC NMV Rīgas Doma kora skola Inga Grante 22,5 22 23 67,5 22,5 3.vieta
5 Solo Emīlija Semjonova PIKC NMV Emīla Dārziņa mūzikas vidusskola Ance Purmale 21 23 22 66 22 Veicināšanas balva
6 Solo Bruno Brolišs Ādažu Mākslas un mūzikas skola Laura Iesava Līga Dejus 22 21 21 64 21,33333
7 Solo Rihards Linde PIKC NMV Rīgas Doma kora skola Ilona Poikāne 20,5 20 21 61,5 20,5
8 Solo Sofija Slīzina PIKC NMV Rīgas Doma kora skola Rudīte Zariņa 23 22 21 66 22 Veicināšanas balva
9 Solo Marta Kravale Babītes Mūzikas skola Lāsma Pommere 21 22 23 66 22 Veicināšanas balva
10 Solo Elza Roze Stolere PIKC NMV Rīgas Doma kora skola Līga Veisa Līga Dejus 22 23 20 65 21,66667
11 Solo Daniels Andrejs Mažis PIKC NMV Rīgas Doma kora skola Līga Veisa 22 24 23 69 23 2.vieta
12 Solo Reinards Blūmentāls PIKC NMV Rīgas Doma kora skola Ingrīda Klepere 22,5 22 21 65,5 21,83333
13 Ansamblis Lote Paleja, Marta Kravale Babītes Mūzikas skola Lāsma Pommere 22 23 22 67 22,33333 3.vieta
14 Ansamblis Emīls Patriks Dzenītis, Olivers Veldre PIKC NMV Rīgas Doma kora skola Ilona Poikāne, Kristīne Circene 24 24 24 72 24 1.vieta
15 Ansamblis Rihards Linde, Roberta Gaide PIKC NMV Rīgas Doma kora skola Ilona Poikāne, Ingrīda Klepere 23 24 23 70 23,33333 2.vieta

1. A. Jankava
2. R. Novikaite
3. R. Millers

Žūrijas komisijas sekretārs:
I. Jurkeviča

Talsu Starptautiskais bērnu un jauniešu akadēmiskās dziedāšanas un vokālo ansambļu konkurss

VĒRTĒŠANAS PROTOKOLS
II kārta B grupa

2019. gada 4. maijs, Talsu Mūzikas skola

Žūrijas komisijas priekšsēdētāja: Antra Jankava
Žūrijas komisijas locekle: Rita Novikaite
Žūrijas komisijas leceklis: Rihards Millers

Nr.pk. Kategorija Dalībnieks Iestāde Pedagogs KCM Jankava Novikaite Millers Kopā Vidējais punktu skaits kopā Rezultāti
1 Solo Mariss Lakstīgala PIKC NMV Rīgas Doma kora skola Valda Tračuma 21,5 23 21 65,5 21,83333333 Veicināšanas balva
2 Solo Rebeka Rēķe PIKC NMV Rīgas Doma kora skola Ilona Poikāne 23 24 22 69 23 2.vieta
3 Solo Elizabete Luīze Cukanonva PIKC NMV Rīgas Doma kora skola Eva Pērkone 22 23 20 65 21,66666667
4 Solo Gustavs Zavadskis PIKC NMV Rīgas Doma kora skola Anita Šalha 22 22 22 66 22 Veicināšanas balva
5 Solo Patrīcija Ieva Ose Jūrmalas mūzikas vidusskola Karmene Radovska 22 20 21 63 21 Veicināšanas balva
6 Solo Marats Kuršinsiks Valdemārpils Mūzikas un mākslas skola Daiga Lakšmane 20,5 19 20 59,5 19,83333333 Veicināšanas balva
7 Solo Laura Mitlere Talsu Mūzikas skola Agrita Priedniece 0 0 Nepiedalās
8 Solo Emīls Patriks Dzenītis PIKC NMV Rīgas Doma kora skola Ilona Poikāne 23 25 24 72 24 1.vieta
9 Solo Ērika Paula Dimante PIKC NMV Rīgas Doma kora skola Ilona Poikāne 22 22 21 65 21,66666667
10 Solo Edvards Pavļuts PIKC NMV Rīgas Doma kora skola Valda Tračuma 22,5 22 22 66,5 22,16666667 3.vieta
11 Ansamblis Luīze Marta Treilona, Ērika Paula Dimante, Rebeka Rēķe PIKC NMV Rīgas Doma kora skola Ilona Poikāne, Valda Dzene 25 25 24 74 24,66666667 1.vieta
12 Ansamblis Laura Mitlere, Marta Burke-Burkevica Talsu pamatskola Daiga Lakšmane Gunita Pauliņa 0 0 Nepiedalās
13 Ansamblis Mariss Lakstīgala, Edvards Pavļuts PIKC NMV Rīgas Doma kora skola Valda Tračuma 24 24 25 73 24,33333333 2.vieta

1. A. Jankava
2. R. Novikaite
3. R. Millers

Žūrijas komisijas sekretārs:
I. Jurkeviča

Talsu Starptautiskais bērnu un jauniešu akadēmiskās dziedāšanas un vokālo ansambļu konkurss

VĒRTĒŠANAS PROTOKOLS
II kārta C grupa

2019. gada 4. maijs, Talsu Mūzikas skola

Žūrijas komisijas priekšsēdētāja: Antra Jankava
Žūrijas komisijas locekle: Rita Novikaite
Žūrijas komisijas leceklis: Rihards Millers

NR.p.k. Kategorija Dalībnieks Iestāde Pedagogs KCM Jankava Novikaite Millers Kopā Vidējais punktu skaits kopā Rezultāti
1 Solo Lelde Leimane PIKC NMV Rīgas Doma kora skola Eva Pērkone 23 22 22 67 22,33333333
2 Solo Roberta Kalniņa PIKC NMV Rīgas Doma kora skola Daina Libauere 22 22 21 65 21,66666667
3 Solo Paula Treilona PIKC NMV Rīgas Doma kora skola Irma Pavāre 22,5 24 24 70,5 23,5 1.vieta
4 Solo Marta Ozoliņa PIKC NMV Rīgas Doma kora skola Daina Libauere 23 23 23 69 23 2.vieta
5 Solo Roberta Kumsāre PIKC NMV Rīgas Doma kora skola Inga Grante 22,5 23 23 68,5 22,83333333 3.vieta
6 Ansamblis Talsu pamatskolas meiteņu ansamblis Talsu pamatskola Dina Bičule Gunita Pauliņa 24 23 24 71 23,66666667 2.vieta
7 Ansamblis “Re!” PIKC NMV Rīgas Doma kora skola Kristīne Circene Inga Grante 24 24 25 73 24,33333333 1.vieta

1. A. Jankava
2. R. Novikaite
3. R. Millers

Žūrijas komisijas sekretārs:
I. Jurkeviča

Talsu Starptautiskais bērnu un jauniešu akadēmiskās dziedāšanas un vokālo ansambļu konkurss

VĒRTĒŠANAS PROTOKOLS
II kārta D grupa

2019. gada 4. maijs, Talsu Mūzikas skola

Žūrijas komisijas priekšsēdētāja: Antra Jankava
Žūrijas komisijas locekle: Rita Novikaite
Žūrijas komisijas leceklis: Rihards Millers

Nr.p.k. Kategorija Dalībnieks Iestāde Pedagogs Jankava Novikaite Millers Kopā Vidējais punktu skaits kopā Rezultāti
1 Solo Elizabete Katrīna Elere PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola Ieva Dreimane 23 19 23 65 21,66666667 3.vieta
2 Solo Marta Liepiņa PIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola” Rinalds Kandalincevs 21,5 19 22 62,5 20,83333333
3 Solo Nikola Daštojana PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola Marina Tropina 21,5 17 21 59,5 19,83333333
4 Solo Markuss Strēlis PIKC NMV Rīgas Doma kora skola Antra Jankava 22 21 43 21,5
5 Solo Rūta Martinova PIKC NMV Rīgas Doma kora skola Irma Pavāre 23,5 23 23 69,5 23,16666667 1.vieta
6 Solo Barbora Krinicinaite Kauno Juozo Naujalis muzikos gimnazija Rita Novikaite 22 21 43 21,5
7 Solo Elīza Ķirse PIKC NMV Rīgas Doma kora skola Valda Tračuma 21,5 21 21 63,5 21,16666667 Veicināšanas balva
8 Solo Daniils Lugovskis Jūrmalas mūzikas vidusskola Karmene Radovska 22 22 21 65 21,66666667 3.vieta
9 Solo Anna Luīze Razdovska PIKC NMV Rīgas Doma kora skola Valda Tračuma 22 23 22 67 22,33333333 2.vieta
10 Ansamblis Dārta Liepiņa, Patrīcija Hofmane PIKC NMV Rīgas Doma kora skola Valda Tračuma 22 23 24 69 23 1.vieta

1. A. Jankava
2. R. Novikaite
3. R. Millers

Žūrijas komisijas sekretārs:
I. Jurkeviča

Talsu Starptautiskais bērnu un jauniešu akadēmiskās dziedāšanas un vokālo ansambļu konkurss

VĒRTĒŠANAS PROTOKOLS
II kārta E un F grupa

2019. gada 4. maijs, Talsu Mūzikas skola

Žūrijas komisijas priekšsēdētāja: Antra Jankava
Žūrijas komisijas locekle: Rita Novikaite
Žūrijas komisijas leceklis: Rihards Millers

Nr.p.k. Kategorija Dalībnieks Iestāde Pedagogs Jankava Novikaite Millers Kopā Vidējais punktu skaits kopā Rezultāti
1 Solo E Silvija Emīlija Sūna PIKC NMV Rīgas Doma kora skola Antra Jankava 23 23 46 23 3.vieta
3 Solo E Paula Mihailova PIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola” Gatis Poriņš 24 25 25 74 24,66666667 1.vieta / Grand Prix balva
4 Solo E Dārta Liepiņa PIKC NMV Rīgas Doma kora skola Valda Tračuma 21,5 21 22 64,5 21,5 Veicināšanas balva
5 Solo F Marius Kraujalis Vytauto Didžiojo Universitetas Rita Novikaite 24 23 47 23,5 1.vieta

1. A. Jankava
2. R. Novikaite
3. R. Millers

Žūrijas komisijas sekretārs:
I. Jurkeviča

Saziņa

Nosūtīt ziņu

Ērtai saziņai ar konkursa organizatoriem, nosūtiet mums Jūsu interesējošo jautājumu.