Rezultāti I kārta

Talsu Starptautiskais bērnu un jauniešu akadēmiskās dziedāšanas un vokālo ansambļu konkurss

I kārta, 2019. gada 3. maijs
A grupas rezultāti

II kārtas, 2019. gada 4. maijā
dalībnieku saraksts, A grupa

 

UZSTĀŠANĀS KĀRTAS NUMURS VĀRDS, UZVĀRDS IZGLĪTĪBAS IESTĀDE

Solo kategorija

1. Renārs Petrovskis PIKC NMV Rīgas Doma kora skola
2. Jānis Pīgožnis PIKC NMV Rīgas Doma kora skola
3. Olivers Veldre PIKC NMV Rīgas Doma kora skola
4. Gustavs Eglītis PIKC NMV Rīgas Doma kora skola
5. Emīlija Semjonova PIKC NMV Emīla Dārziņa Mūzikas vidusskola
6. Bruno Brolišs Ādažu Mākslas un mūzikas skola
7. Rihards Linde PIKC NMV Rīgas Doma kora skola
8. Sofija Slīzina PIKC NMV Rīgas Doma kora skola
9. Marta Kravale Babītes Mūzikas skola
10. Elza Roze Stolere PIKC NMV Rīgas Doma kora skola
11. Daniels Andrejs Mažis PIKC NMV Rīgas Doma kora skola
12. Reinards Blūmentāls PIKC NMV Rīgas Doma kora skola

Ansambļu kategorija

13. Lote Paleja,

Marta Kravale

Babītes Mūzikas skola
14. Emīls Patriks Dzenītis,

Olivers Veldre

PIKC NMV Rīgas Doma kora skola
15. Rihards Linde,

Roberta Gaide

PIKC NMV Rīgas Doma kora skola

Talsu Starptautiskais bērnu un jauniešu akadēmiskās dziedāšanas un vokālo ansambļu konkurss

I kārta, 2019. gada 3. maijs
B grupas rezultāti

II kārtas, 2019. gada 4. maijā
dalībnieku saraksts, B grupa

 

UZSTĀŠANĀS KĀRTAS NUMURS VĀRDS, UZVĀRDS IZGLĪTĪBAS  IESTĀDE

Solo kategorija

1. Mariss Lakstīgala PIKC NMV Rīgas Doma kora skola
2. Rebeka Rēķe PIKC NMV Rīgas Doma kora skola
3. Elizabete Luīze Cukanonva PIKC NMV Rīgas Doma kora skola
4. Gustavs Zavadskis PIKC NMV Rīgas Doma kora skola
5. Patrīcija Ieva Ose Jūrmalas Mūzikas vidusskola
6. Marats Kuršinsiks Valdemārpils Mūzikas un mākslas skola
7. Laura Mitlere Talsu Mūzikas skola
8. Emīls Patriks Dzenītis PIKC NMV Rīgas Doma kora skola
9. Ērika Paula Dimante PIKC NMV Rīgas Doma kora skola
10. Edvards Pavļuts PIKC NMV Rīgas Doma kora skola

Ansambļu kategorija

11. Luīze Marta Treilona,                                          Ērika Paula Dimante, Rebeka Rēķe PIKC NMV Rīgas Doma kora skola
12. Laura Mitlere,                                                Marta Burke-Burkevica Talsu pamatskola
13. Mariss Lakstīgala, Edvards Pavļuts PIKC NMV Rīgas Doma kora skola

Talsu Starptautiskais bērnu un jauniešu akadēmiskās dziedāšanas un vokālo ansambļu konkurss

I kārta, 2019. gada 3. maijs
C grupas rezultāti

II kārtas, 2019. gada 4. maijā
dalībnieku saraksts, C grupa

 

UZSTĀŠANĀS KĀRTAS NUMURS VĀRDS, UZVĀRDS IZGLĪTĪBAS  IESTĀDE

Solo kategorija

1. Lelde Leimane PIKC NMV Rīgas Doma kora skola
2. Roberta Kalniņa PIKC NMV Rīgas Doma kora skola
3. Paula Treilona PIKC NMV Rīgas Doma kora skola
4. Marta Ozoliņa PIKC NMV Rīgas Doma kora skola
5. Roberta Kumsāre PIKC NMV Rīgas Doma kora skola

Ansambļu kategorija

6. Talsu pamatskolas

meiteņu ansamblis

Talsu pamatskola
7. “Re!” PIKC NMV Rīgas Doma kora skola

Talsu Starptautiskais bērnu un jauniešu akadēmiskās dziedāšanas un vokālo ansambļu konkurss

I kārta, 2019. gada 3. maijs
D grupas rezultāti

 

II kārtas, 2019. gada 4. maijā
dalībnieku saraksts, D grupa

 

UZSTĀŠANĀS KĀRTAS NUMURS VĀRDS, UZVĀRDS IZGLĪTĪBAS  IESTĀDE

Solo kategorija

1. Elizabete Katrīna Elere PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola
2. Marta Liepiņa PIKC  “Ventspils Mūzikas vidusskola”
3. Nikola Daštojana PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola
4. Markuss Strēlis PIKC NMV Rīgas Doma kora skola
5. Rūta Martinova PIKC NMV Rīgas Doma kora skola
6. Barbora Krinicinaite Kauno Juozo Naujalis muzikos gimnazija
7. Elīza Ķirse PIKC NMV Rīgas Doma kora skola
8. Daniils Lugovskis Jūrmalas mūzikas vidusskola
9. Anna Luīze Razdovska PIKC NMV Rīgas Doma kora skola

Ansambļu kategorija

10. Dārta Liepiņa,                                                            Patrīcija Hofmane PIKC NMV Rīgas Doma kora skola

Talsu Starptautiskais bērnu un jauniešu akadēmiskās dziedāšanas un vokālo ansambļu konkurss

I kārta, 2019. gada 3. maijs
D grupas rezultāti

II kārtas, 2019. gada 4. maijā
dalībnieku saraksts, E un F grupas

 

UZSTĀŠANĀS KĀRTAS NUMURS VĀRDS, UZVĀRDS IZGLĪTĪBAS  IESTĀDE

Solo kategorija E grupa

1. Silvija Emīlija Sūna PIKC NMV Rīgas Doma kora skola
2. Paula Mihailova PIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola”
3. Dārta Liepiņa PIKC NMV Rīgas Doma kora skola

Solo kategorija F grupa

4. Marius Kraujalis Vytauto Didžiojo Universitetas

Saziņa

Nosūtīt ziņu

Ērtai saziņai ar konkursa organizatoriem, nosūtiet mums Jūsu interesējošo jautājumu.