Reklāmas web lapa pasākumam

Piedāvājam izveidot Jūsu pasākumam specializētu interneta mājaslapu, kurā Jūs varēsiet publicēt informāciju par Jūsu pasākumu. Piedāvājam informāciju sagatavot, ievietošanai mājaslapā un nodrošināsim Jūsu pasākuma publicitāti internetā. Jums nebūs jāuztraucas par tehnoloģiskiem risinājumiem. Mēs piedāvājam izveidot Jūsu pasākuma reklāmai mājaslapu ar domēna nosaukumu: pasakumi.info/pasakumanosaukums. Jums nebūs jāreģistrē atsevišks domēns, nebūs jāmeklē hostings, uz kura izvietot savu lapu – tehniskās lietas paliek mūsu ziņā. Jums vien kā jāsniedz mums informācija un mēs to pārvērtīsim pieejamu internetā.

Reklāmas materiāli pasākumam

Mēs piedāvājam izveidot reklāmu Jūsu pasākumam – sagatavot pasākumam reklāmas afišas kā drukātā, tā arī digitālā/tipogrāfijas formātā. Pēc pasākuma tematikas, pielāgosim arī Jūsu web vietnes dizainu, lai tas būtu saistošs pēc pasākuma stila.

Pasākuma informācijas pieejamība

Veids, kā iepazīties ar informāciju par pasākumu ir pielāgota interneta mājaslapa. Bet Ideju tilts piedāvā vēl radošāku risinājumu. Mēs sagatavosim Jūsu pasākumam iepriekš ģenerētu QR kodu, kuru varam izvietot gan uz dalībnieku kartēm, gan sagatavot tā iekļaušanu uz dokumentos. Šādā veidā, nolasot QR kodu ar viedtālruņa aplikāciju, Jums būs tūlītēja pieeja pasākuma interneta mājaslapai, kā arī visai nepieciešamajai informācijai.  Tas ir ērts veids kā reklamēt pasākumu un padarīt informācijas pieejamību vienkāršāku!